קריירה

לעבוד בגיליאד

במשך למעלה משלושה עשורים, השגנו בגיליאד פריצות דרך ברפואה במטרה ליצור עולם טוב ובריא יותר. לגיליאד יותר מ-25 תרופות חדשניות, שעוזרות לשנות את הטיפול לאנשים החיים עם HIV, הפטיטיס ויראלי, סרטן ומחלות מסכנות חיים אחרות. באמצעות מדע נועז ומהפכני, אנו מייצרים חידושים שיש להם פוטנציאל להפוך לדור הבא של תרופות משנות חיים.

אנו גאים להעסיק נשים וגברים מוכשרים ומומחים מכל תחומי שירותי הבריאות, הפארמה, הביוטכנולוגיה, המגזרים העסקיים, העובדים בשיתוף פעולה פנימי ובשיתופי פעולה עם בעלי העניין השונים שלנו. נבחרנו להיות השותפים שלהם ואנו עובדים יחד כדי לעשות שינוי אמיתי בחייהם של מטופלים. האסטרטגיה של גיליאד היא פיתוח מקצועי של הצוותים שלה. אנו מעצימים את הטוב ביותר בעובדים ובעובדות שלנו ומבטיחים את רווחתם.

אנו תמיד מחפשים אנשים מוכשרים, נשים וגברים, המעוניינים להצטרף לחברה אשר תפתח אותם מבחינה אינטלקטואלית וחברתית, שברשותה רשימת הצלחות מרשימה.

ללא קשר למיקום גיאוגרפי או למחלקה בארגון אליה הוא משתייך, לכל עובד אצלנו תפקיד משמעותי שמסייע להביא טיפולים חדשים לאנשים הזקוקים להם.

התרבות שלנו

במשך למעלה מ-30 שנה, עובדי גיליאד בנו תרבות של מצוינות ומסירות . אנו נלהבים, חרוצים ומחויבים לשיפור חייהם של אנשים עם מחלות מסכנות חיים. הערכים שלנו - יושרה, הכלה, עבודת צוות, אחריות ומצוינות - ניכרים בכל מה שאנו עושים.

העובדים בגיליאד מאתגרים זה את זה לסטנדרטים והישגים גבוהים מתמיד. בגיליאד עובדים אנשים מבריקים מעולם הביוטכנולוגיה ומחוצה לו, והעובדים בגיליאד תמיד יבחרו לעשות את עבודתם בצורה הטובה ביותר.

הכלה וגיוון בגיוס עובדים

בגיליאד אנחנו תמיד מחפשים אנשים מוכשרים שנלהבים לחקור את הגבולות של מה אפשרי. אנו מחפשים אנשים עם נקודות מבט, רקע והתנסויות מגוונות שיעזרו להניע חדשנות ולמלא תפקיד קריטי בהבאת טיפולים טרנספורמטיביים לאנשים עם מחלות מסכנות חיים ברחבי העולם.

יצירת צוות עובדים מכיל ומגוון היא קריטית כדי לאפשר לנו לפעול, ובסופו של דבר תעזור לנו ליצור עולם טוב ובריא יותר. אנו מחויבים מאוד ליצירת תרבות מכילה המאפשרת לכל האנשים לעשות את עבודתם הטובה ביותר.

הטבות, תגמולים ורווחה לעובדי/ות גיליאד

העובדים שלנו פועלים כדי לעזור לשפר את חייהם ובריאותם של אנשים מדי יום. זו הסיבה שאנו מחויבים לספק תגמולים והטבות מקיפות, שתומכות בחיים בריאים עבורך ועבור משפחתך כאשר תצטרף לצוות שלנו.

אנו מציעים תוכניות הטבות ותגמולים המשקפות ומכירות בתרומתם של העובדים לחברה.

אנו עורכים סקירה שנתית של התגמול לעובדים על מנת להבטיח כי שיטות השכר שלנו הן ניטרליות ואינן מבדילות בין מוצא, דת מגדר וכל הבחנה פסולה אחרת. אנחנו גם מזמינים מחקר שנתי עולמי על שוויון שכר כדי לקבל מבט מקיף יותר על שוויון שכר בארגון.

גיליאד מחויבת לספק הטבות תחרותיות ומקיפות שעושות הבדל אמיתי עבור הבריאות והרווחה הכלכלית שלך.

המטרה שלנו היא לספק חבילות תגמול והטבות כוללות, שיניעו את העובדים שלנו להצלחה, הן בתוך מקום העבודה והן מחוצה לו.

אנו דואגים לרווחתם של העובדים שלנו ומחויבים לתמוך במסע זה באמצעות מגוון תוכניות והזדמנויות למידה.

חפשו תפקידים פתוחים

היו חלק מהמסע של גיליאד במסגרתו אנו שואפים לפתור חלק מהאתגרים הבריאותיים הגדולים ביותר הקיימים כיום.

לחיפוש תפקיד
לחיפוש תפקידי התמחות/נותני שירות/זמניים