שותפויות וקהילה

גיליאד מחויבת לפיתוח תרופות חדשניות לטיפול במחלות מסכנות חיים אך מאמינה כי נדרש יותר מתרופות בכדי לצלוח את האתגרים עמם מתמודדים אנשים וקהילות.

לכן אנו פועלים עם ארגונים ברחבי העולם להשיק תוכניות שמטרתן לשפר את הגישה לטיפולים שונים, על ידי הסרת חסמים , חינוך והעלאת מודעות.


HIV "תתקדמו" - קמפיין ארצי לניפוץ סטיגמות  למען אנשים החיים עם ומשפחותיהם

שותפיות בעולם ה – HIV

בעלי עניין רבים הפועלים בתחום ה- HIV בוחרים בגיליאד כשותפה לדרך. באמצעות שיח מתמשך, אנו שואפים לפעול יחד עם השותפים שלנו בכדי למצוא פתרונות לצרכיהם של אנשים החיים עם HIV, לצרכיהם של הצוותים הרפואיים ומשפחות המטופלים - צרכים אשר אין להם מענה.

בכל שנה גיליאד מכנסת נציגים מקהילת ה- HIV ומחוצה לה, למפגש חשיבה משותף אודות האתגרים המרכזיים של אנשים החיים עם HIV, במטרה לגבש פתרונות לאתגרים אלה. בהמשך למפגשים אלה, גיליאד מוציאה לפועל רעיונות בולטים שעלו במפגשים, בשיתוף פעולה עם ארגונים חברתיים וצוותים רפואיים.

במטרה להעניק מענה למכלול הצרכים של אנשים החיים עם HIV, גיליאד יוזמת עם שותפיה לדרך קמפיינים לניפוץ סטיגמות, תוכניות חינוך, תוכניות תמיכה במטופלים, קידום מחקרים רפואיים ועוד.

כולנו יחד שואפים לקיומה של חברה מכילה בה זכויותיהם של אנשים החיים עם HIV יכובדו ויישמרו.

למידע נוסף


מחויבות למען אנשים החולים בהפטיטיס C

המחויבות שלנו לאנשים עם מחלת הפטיטיס C היא הרבה מעבר לתרופות שאנו מפתחים עבורם. אנו משתפים פעולה עם צוותים רפואיים ועמותות חולים במטרה למגר את המחלה בישראל. אנו תומכים ביוזמות ופרויקטים שמטרתם העלאת מודעות להפטיטיס C, הסרת חסמים, כמו סטיגמות וחסמים אחרים בכדי לאפשר גישה לטיפול למי שזקוק לכך.

ביחד אנו שואפים למגר את מחלת ההפטיטיס C בישראל

יד מחזיקה גלולה - להצגת המחויבות של גיליאד למטופלים בתחום מחלות הכבד

סרטון תדמית קייט

מידע אודות טכנולוגיית CAR-T

גיליאד תומכת ביוזמות המעניקות לרופאים, מטופלים ובני משפחותיהם את המידע המדויק ביותר אודות טכנולוגיית CAR-T. אנו משתפים פעולה עם מומחי בריאות וארגוני חולים בכדי להעניק למטופלים ולמשפחותיהם כלים ומידע אשר יסייעו להם בתהליך הטיפולי, יעצימו את התקשורת עם הצוותים הרפואיים וישפרו את מערך התמיכה לאחר קבלת טיפול CAR-T.


גיליאד פועלת למען הקהילה במגיפת הקורונה

מגיפת COVID-19 יצרה אי וודאות בכל היבט בחיי היומיום של כולנו וארגוני סיוע רבים, לרבות עמותות חולים, נאלצו להתמודד עם אתגרים כלכליים לצד גידול משמעותי בבקשות הסיוע מהציבור.

חברת גיליאד העולמית, הכירה בצורך של ארגוני הסיוע בתמיכה בעת זו והקימה קרן מענקים בסך של 20 מיליון דולר – קרן CARES. קרן CARES (COVID-19 Acute Relief and Emergency Support) העניקה בהליך מהיר מענקי סיוע חירום לארגונים אשר יכולתם להמשיך ולהעניק שירותים לאוכלוסיות בהן הם מטפלים נפגעה, על מנת שיוכלו לספק שירותים חיוניים אלה. בין מקבלי מענקי הסיוע: הוועד למלחמה באיידס, המרכז הגאה בתל אביב, עלה – מצמיחים תקווה, המרכז לסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית באיזור השרון ועוד.

גיליאד סייעה גם לגורמים שונים בקהילת ה-HIV להעניק מענה למצוקות הייחודיות של אנשים החיים עם HIV עקב מגיפת COVID-19. בישראל, כמו במדינות אחרות בעולם, אנשים החיים עם HIV לא הגיעו לבדיקות במרכזים הרפואיים כיוון שרובם נמנעו מהשימוש בתחבורה ציבורית, עקב החשש מהידבקות ב- COVID19. בשיתוף עם מרכזי HIV בבתי חולים ברחבי הארץ וארגונים התומכים באנשים החיים עם HIV, סיפקה גיליאד למטופלים שירותי הסעות בטוחים למרכזי HIV ברחבי הארץ.

ישראל ממשיכה להתמודד עם המגיפה, ואנו ממשיכים לעמוד לצד השותפים שלנו ולסייע בקידום פרויקטים של מתן מענה לצרכים הייחודיים העולים מהשטח.