דבר המנכ"לית

עופרה פיינמסר – מנכ"לית, גיליאד ישראל


בגיליאד אנו מתחילים כל יום בשאלה אחת: "מה הלאה?"

גיליאד, מאז הקמתה בשנת 1987, פועלת למען עולם בריא יותר לכלל בני אדם ומציאת פתרונות לצרכים רפואיים אשר אין להם מענה. ברוח חזון זה, משקיעה גיליאד בפיתוח פריצות דרך רפואיות אשר נחשבו בעבר כבלתי אפשריות. גיליאד פיתחה יותר מ-25 תרופות שמטרתן לשפר את הטיפול בחלק מהמצבים הקשים ביותר לטיפול ובמקרים מסוימים אף להביא לריפוי. בכך הצליחה גיליאד להגיע למיליוני אנשים ברחבי העולם.

גיליאד ישראל הוקמה בינואר 2016 במטרה לשפר את איכות חייהם של מטופלים בישראל. מתחילת הדרך האמנו שהדרך היחידה להשיג מטרות אלו היא בכך שנהפוך להיות השותף מבחירה, לכל ארגון או אדם בעולמות הבריאות, המזדהים עם החזון שלנו. אנו משתפים פעולה עם משרד הבריאות, קופות החולים, בתי החולים, הצוותים הרפואיים וארגוני החולים - וכל זאת למען המטופלים ובני משפחותיהם.

בגיליאד אנו מאמינים כי שיתוף פעולה הוא המפתח למימוש חזון של חברה בריאה יותר ולמיקסום התמיכה במטופלים. מטרה זו תמשיך להוביל אותנו ולבוא לידי ביטוי בעבודה היומיומית של חברי הצוות של גיליאד ישראל, בהשקעה שלנו בשיתופי פעולה, בתוכניות להעלאת המודעות למחלות, בהנגשת תרופות ובהעצמת המטופלים.

אחד מערכי הליבה של גיליאד הוא הכלה. אנו פועלים לאורו של ערך זה בכל דבר שאנו עושים, בתוך הארגון פנימה ומחוצה לו. גיליאד ישראל פועלת לקידום ערכים חברתיים התואמים את ערכי הליבה של החברה שלנו. המשמעות של מחויבות זו היא שכל אחד מחברי הצוות תורם למאמצים למען השגת מטרה זו. למשל, מאז הקמת גיליאד ישראל, אנו תומכים בפעילות המרכז הגאה, לקידום זכויות חברתיות לקהילת הלהטב"ק. גיליאד תומכת גם בארגונים חברתיים המסייעים לקהילות מוחלשות, קורבנות של עבירות מין ועוד. אנו גאים להשתייך לארגון הרואה עצמו חלק בלתי נפרד מהחברה בה הוא פועל ומתעדף את האחריות החברתית שלו בהתאם.

בגיליאד אנו פועלים ליצירת האפשרי.

יחד עם המטופלים ושותפינו לדרך, נמשיך להפוך את הבלתי אפשרי בישראל לאפשרי.

בריאות,
עופרה פיינמסר
מנכ"לית גיליאד ישראל