הצהרת נגישות

רקע

חברת גיליאד סיאנסז ישראל בע"מ ("החברה"), מייחסת חשיבות עליונה בהנגשת אתרי האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלויות, בין השאר מתוך תפיסת עולם לפיה יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע.

לשם כך אנו פועלים רבות כדי לאפשר ללקוחות עם מוגבלויות נגישות מלאה לנכסי החברה בערוצים הדיגיטליים, ובפרט זה החברה השקיעה ומשקיעה משאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט ועמודיו, תוך שהחברה מוצאת חשיבות עליונה במתן שירות שוויוני לכלל גולשי האתר, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

הסדרי נגישות מבנים וסביבה

להלן הסדרי הנגישות הקיימים במשרדי החברה – ברחוב החרש 4, הוד השרון:

  • חניות נכים, כולל לרכב גבוה, יש בחניון הסמוך לבניין או בחניון התת קרקעי בכתובת המפורטת מעלה.
  • קיים רצף גישה מהחניה דרך הכניסה ועד לכניסה למשרדינו (כולל מעליות).
  • הותקנו עזרים מסוג "לולאת השראה" ללקויי שמיעה.
  • קיימים שירותי נכים נגישים בקומת המשרדים ובקומת הלובי של הבניין.
  • קיימים שלטי זיהוי והכוונה.

הנגשת האתר והתכנים

האמצעים הדרושים להנגשת האתר ננקטו בהתאם להוראות הדין וכן בהתאם לתקן הישראלי מס‘ 5568 המבוסס על הנחיות 2.0 WCAG, רמה AA, בשיתוף פעולה הדוק עם יועצי נגישות וגורמים מקצועיים.


תצוגה מיטבית של האתר

האתר תומך בצפייה ברזולוציה מינימאלית של 19201080X.
הדפדפנים המומלצים לצפייה באתר: אדג', פיירפופוקס וכרום.
כמו-כן, האתר מומלץ לצפייה באמצעות מכשירי ניידים מבוססי אנדרואיד וiOS.


כיצד לשנות את התצוגה באתר

אם אתם רוצים לבצע שינויים אחרים בגודל הטקסטים ובצבעים באתר, תוכלו לעשות זאת באמצעות הדפדפן ו/או מערכת ההפעלה. אתם מוזמנים לפעול על פי ההנחיות לשינוי צבעים וגופנים בדפדפן. שינויים אלה ישפיעו על כל האתרים שבהם תצפו באמצעות הדפדפן שלכם. ייתכן שחלק מהאתרים לא יגיבו לשינויים משום שהם אינם נגישים.


כיצד להפעיל את האתר באמצעות מקלדת

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש טאב תעביר אתכם בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על אנטר תפעיל את הקישור. שימו לב, לחיצה על טאב תעביר אתכם לקישור הבא או לאזור הרצוי ולחיצה על שיפט + טאב תחזיר אתכם לקישור הקודם. כמו כן, בחלקו הימני העליון של האתר ישנו סרגל המאפשר הגדלה ושינוי ניגודיות של תכני האתר.


אמצעי נגישות נוספים באתר

הטקסטים המופיעים באתר מנוסחים בצורה בהירה ופשוטה על מנת להקל על הקוראים.
הטקסטים כוללים כותרות לטובת גלישה נוחה ואפקטיבית יותר לעיוורים הנעזרים בטכנולוגיות קוראות מסך.
מאחורי כל תמונה וכפתור באתר מופיע תיאור טקסטואלי, המוקרא לגולשים שנעזרים בתוכנת הקראה.
הקישורים באתר בעלי שמות משמעותיים, מודגשים בצבע ובקו תחתון במעבר עכבר.

אנו ממשיכים ללא הרף במאמצים לשפר את נגישות שירותי החברה ואת נגישות האתר בפרט, כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.
יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים והתכנים באתר, ומכיוון שהאתר הינו אתר דינמי הכולל מערכות הזנת תוכן שונות, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו במלואם.
אם נתקלתם במקרה שכזה, נודה לכם על יצירת קשר עם נציגי החברה בכדי שניתן יהיה לבצע את התיקון הנדרש בהקדם האפשרי. ‬ובכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח.

החברה רואה חשיבות רבה בהענקת שירות איכותי, מקצועי, שוויוני ונגיש לכולם, אולם תשומת לבכם כי ייתכן והאתר מציג תוכן גם מאתרים אחרים שמופעלים ו/או מוחזקים על ידי צדדים שלישיים וייתכן שתוכן כאמור אינו מונגש. נבהיר כי החברה אינה אחראית לתוכן האמור או להנגשתו, אך נשמח לקבל הערותיכם ולנסות לסייע לכם לפנות לאותם צדדים שלישיים, בכדי להסב תשומת ליבם לנושא (מבלי שנוכל להתחייב שאותם צדדים שלישיים יבצעו את ההתאמות הנדרשות, ככל ונדרשות, על פי דין).

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בקושי לגלוש באתר או אם יש לכם הערה בנוגע לרמת ו/או אופן הנגשתו, ניתן ליצור קשר עם רכז/ת הנגישות של החברה:
שם מלא: הגב' דקלה הרפז
טלפון: 09-8802050
פקס: 09-8802052
דואר אלקטרוני: [email protected]
ת.ד. 6090, החרש 4, הוד השרון 4524075

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בחודש פברואר 2022