מקדמים בריאות ברחבי העולם

גיליאד מכירה בכך שפיתוח תרופות חדשניות עבור מחלות מסכנות חיים הוא רק היבט אחד בקידום בריאות הציבור. לכן אנו גם משקיעים בתוכניות המקדמות מניעה, מחזקות תשתיות ותהליכים בסיסיים של עולם הבריאות ומעניקות חינוך ותמיכה כספית לקהילות המוחלשות ביותר בעולם.

על ידי הפעלת תוכניות המעניקות גישה לתרופות, ערעור הנחות יסוד, מאבק בסטיגמות ושיתוף פעולה עם שותפים ברחבי העולם, אנו מצליחים לא רק לטפל באתגרים המאיימים על בריאות הציבור ברחבי העולם - אלא אף למגר אותם לחלוטין.


הרחבת הגישה לטיפול במדינות בעלות הכנסה נמוכה עד בינונית

הרחבת גישה לטיפול במדינות מתפתחות

גיליאד מחויבת למפגשים עם נציגי מערכת הבריאות הציבורית, רופאים ומטופלים ברחבי העולם, במטרה להבין חסמים והזדמנויות לטיפול ומניעה של HIV, הפטיטיס ולישמניאזיס (קדחת שחורה, שושנת יריחו)


גיליאד וארגון ה WHO מתגייסים למאבק בקדחת השחורה בדרום מזרח אסיה

לישמניאזיס (הקדחת השחורה), היא מחלה טפילית. בין 50,000 ל-90,000 מקרים חדשים מתגלים בכל שנה, אך ההערכות הן שרק כ-25-45% מהמקרים מדווחים. כמעט תמיד קדחת שחורה היא קטלנית באם החולה לא זוכה לטיפול ראוי. אנו משתפים פעולה עם ארגון הבריאות העולמי (WHO) כדי לספק את הטיפול שלנו ללא תשלום, לכל המטופלים המאובחנים עם המחלה.

תמונה המתארת הערכה של 50,000 עד 90,000 מקרים חדשים כל שנה, אבל ההערכה היא שרק 25-45% מהמקרים מדווחים

Hep C

מסייעים למגר את מחלת ההפטיטיס C ברחבי העולם

ארגון הבריאות העולמי (WHO) הגדיר כמטרה את מיגור מחלת ההפטיטיס C ברחבי העולם עד שנת 2030. באמצעות העלאת מודעות והרחבת מערך הבדיקות והטיפולים, אנו מסייעים לממשלות, למטופלים ולארגוני בריאות שונים למגר את מחלת הפטיטיס C (HCV).


שומרים על בנות ונשים צעירות מפני הידבקות ב-HIV, במדינות שמדרום למדבר סהרה

גיליאד פועלת בשיתוף פעולה עם תוכנית החירום של נשיא ארה"ב למיגור מחלת האיידס (PEPFAR) במדינות אלה. התכנית כוללת סיוע בהפחתת ההדבקה ב-HIV של בנות מתבגרות ונשים צעירות, בעשר מדינות אפריקאיות שמדרום למדבר סהרה.

שומרים על נשים ונערות מפני הידבקות ב HIV במדינות שמדרום למדבר הסהרה